2005 року

ПРЕС - РЕЛІЗ

Друге засідання

ПРЕС – КЛУБУ „САМ СОБІ СОМЕЛЬЄ”

Тема : „Знайомство з виробництвом
горілки та коньяку”.

Всеукраїнська Асоціація виноробів і сомельє та Перша в Україні Школа сомельє компаніїї „Мастер-класс” вперше для України розпочала програму „Прес-клуб” „Сам собі сомельє”.

Основна мета таких пізнавально-тематичних занять в приміщенні Школи сомельє – знайомство представників ЗМІ з виноробством та його продуктом – вином (як України,так і інших країн світу), підняття рейтингу українського вина та культури споживання цього напою в цілому, знайомство з іншими алкогольними напоями світу.

Друга зустріч Прес-клубу „Сам собі сомельє” розпочинається зі знайомства з виробництвом горілки та коньяку на прикладі найстарішого виробника в Україні – Одеського коньячного заводу ТМ „Шустов”.

В програмі зустрічі :

- теоретична частина (знайомство з виробництвом напоїв, представлених на зустрічі);
- знайомство з ТМ, яка презентується на даній зустрічі (виступ предстаавника ТМ, показ відео і фото, місце ТМ на алкогольному ринку України і т.д.);
- практична дегустація груп напоїв;
- конкурси та вікторини з врученням призів;
- „сліпі” дегустації.

Коротка довідка :
Одеський коньячний завод був заснований в 1863 році, а в 1899 році його купує відомий промисловець М.Л. Шустов. Вже в 1900 році зі своїм коньяком „Фін Шампань Відбірний” він їде на Всесвітню виставку в Париж, де за підсумками „сліпої” дегустації отримує Гран – Прі. Шустов став єдиним в світі іноземним виробником коньяку, який мав право писати на своїх пляшках не „бренді”, а „cognac”.

Сьогодні Одеський коньячний завод виробляє 11 назв коньяків, високоякісні горілки та настоянки під ТМ „Шустов”, шампанські вина.

Не зупиняючись на досягнутому, Одеський коньячний завод збільшує серію коньяків під ТМ „Французський Бульвар”. На сьогодні існує ординарний коньяк „Французський Бульвар” та серія марочних : „Королівська персона” (середній вік спиртів – 7 років), „Франсуа Нуво”(середній вік спиртів – 10 років).

Крім цього, ЗАТ „Одеський коньячний завод” розпочав будівництво виноробного заводу, яке планується закінчити в другій половині 2006 року до початку сезону збору врожаю.