начало »

 

 

 ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИНОРОБІВ І СОМЕЛЬЄ

   Всеукраїнська Асоціація виноробів і сомельє є всеукраїнською громадською організацією виноробів та спеціалістів з вин, яка здійснює свою діяльність у відповідності до Конституції України та чинного законодавства.
Метою Асоціації є сприяння організації та активізації зусиль спеціалістів, діяльність яких пов'язана з вином та виноробством України, у справі підвищення культури споживання вина, якості та рівня вітчизняного продукту, пропаганди його на світовому рівні та захист законних інтересів своїх членів.
Асоціація у своїй діяльності взаємодіє з підприємствами по виробництву та продажу вина, органами і закладами торгівлі, громадського харчування, професійними союзами, науковими громадами і закладами, громадськими організаціями України та іноземних держав.

   Основними завданнями Асоціації є:

* Всебічне сприяння розвитку творчого багатства українського вина та      виноробства, майстерності робітників винопромислової галузі, інтенсивному      обміну досвідом, підвищенню рівня професійної підготовки кадрів, зростанню      престижу нової професії "сомельє" - спеціаліста з вин;
*  Привернення уваги до вирішення питань, пов'язаних з вивченням основ      поєднання національної української кухні та національного вина, підвищення      рівня інформації про виноробну промисловість України для всіх категорій      населення, сприяння підвищенню рейтингу українського вина на світовому      рівні.

Асоціація відкрита для вступу нових членів.Для вступу в Асоціацію зовсім не обов'язково працювати виноробом або сомелье.Достатньо займатися будь-якою діяльністю, яка має відношення до вина.

Членство в Асоціації може бути цікавим для :

  • сомельє, барменів, офіціантів, метрдотелів, менеджерів ресторанного бізнесу, консультантів у винних бутіках;
  • менеджерів винокомпаній та компаній-дистрибуторів;
  • професійних експертів та дегустаторів;
  • журналістів, які пишуть про вино і теми, які з ним пов'язані;
  • виноробів, енологів, негоціантів.

Вступ в Асоціацію надасть можливість постійно бути в курсі останніх подій українського винного бізнесу :

  • спростує знаходження та підтримку необхідних для професійної діяльністі контактів;
  • забезпечить присутність на дегустаціях, виставках, конкурсах та інших заходах, які організовує Асоціація;
  • надасть можливість внести свою допомогу у вирішення головної задачі, яка поставлена Асоціацією - залучення України до світової культури споживання вина.

Скачать заявление


Місцезнаходження Правління Асоціації: 04074, м. Київ, вул.. Вишгородська, 12.

Компания "Мастер-класс". Все права защищены 2006